Červen 2011

Novinky o Sel v jednom!!

30. června 2011 v 13:24 Selena Gomez
Tak semka dám novinky v jednom článku!!!...budou to moje poslední novinky...pak jedu na tabor xD

Selena on Fox & Friends
Selena on Sirius XM Radio
003.jpg 001.jpg 008.jpg 002.jpg 004.jpg
Selena Meets Shia!!
Tak ozvu se tak za 14 dní!!...měj te se tu dobře ..bavte se a komentujte xDxDxD.
sice mi autobus jede v 16:00 ale ja musím ješte nějaké věci zařídit ukazat výzo atd...
no takže to je asi všechno.jo a ješte hlavně kopítujte články jen se zdrojem !!xD čauky.

vyhodnocení finále SONB!!

30. června 2011 v 13:17 Soutěže
Jenoduše vítěze finále SONB je Romencice 33-měl 10 hlásu
prohrál soutěžící Enush a Sarush-měli 3 hlasy!

Odměny pro Romancice 33!!:
-odměny dostaněš až přijedu s tábora!!!...omlouvám se ,ale já na to tedka nemám čas!!...určitě ti napíšu !!..kdy si máš vyzvednout odměnu!!
a samozdřejmě gratuluju!!!-jsi nominovaný/á na nejlepší blog!!
jako jediný jsem stihla diplomek tak si ho prosíím převezmi!!:
diplomek je v celým článku:

Avatary se Sel !:-*

29. června 2011 v 20:46 Diplomky

Děkuju moooc za avaty jsou krásné!!!

Nepřijemná zpráva!!(pro všechny)

29. června 2011 v 19:04 Blog

Ahojte podle nadpisu si někteří myslí ,že končím s blogem, s blogem nekončím ,ale POZASTAVUJU!
možná na nějakou část prázdnin!!!..tak hlavně na červenec xD...jinak to hlavní je ,že nwm jestly tu budu zítra ..možná to stihnu,protože mě jede v 16:00 autobus na tábor s kamarádkou!!..možná se sem zastavím ...ukončím finále SONB !! a potom tu nebudu od zítřka 10 dní ...i víc ,protože opravdu nwm jestly budu mít čas a chut blogovat!!

Omlouvám se všem affs...mohu vás poprosit affíky o to aby jste mě vynechali z ruzných kontrol a zápisů atd... děkuju
ale myslím si že určitě najdu jeden den kdy sem něco přidám a dokončím atd..tedka jsem nic nerozjížděla takže dobry!!.
Jinak jestly mi něco chcete vzkázat nebo napsat něco důležitýho o blogu o čem bych měla vědět tak mi napište na telefoní číslo!(732843818)...prosííím jen když to bude důležité!!!...a toto číslo sem dávam s důvěrou tak toho prosíím nezneužívejte!!!DĚKUJU!

Selena Youtube Live Chat

29. června 2011 v 18:56 Selena Gomez
Konečně tu jsou výsledky a rozhovor se Sel chat!!
na youtube jste mohli pokládat otázky a ptát se
tady jsou výsledky!!...samozdřejmě není to v češtině xD

KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!!!


Soundtrack k "Monte Carlo"

28. června 2011 v 17:36 Selena Gomez
Soundtrack k tomuto filmu je dostupný na Amazon.com :)
Možete si ho tam koupit za 15,44 dolárů:)
Obsahuje 40 pisní.


Žebříček nejsledovanějších celebrit na Twitteru

28. června 2011 v 16:15 Selena Gomez
Objevil se žebříček.kde se Sel umístila na krásněm 6. místě!!
Gratuluju Selence!!!
1 - Lady Gaga ( ladygaga)
11,171,317 followers
2 - Britney Spears ( britneyspears)
8,319,721 followers
3 - Katy Perry ( katyperry)
8,011,793 followers
4 - Taylor Swift (taylorswift13)
6,831,437 followers
5 - Shakira (Shakira )
6,770,974 followers
6 - Selena Gomez (selenagomez)
6,023,605 followers
7 - Rihanna (rihanna )
5,825,935 followers
8 - Mariah Carey ( MariahCarey)
4,561,902 followers
9 - Ashley Tisdale ( ashleytisdale)
4,534,147 followers
10 - Pink (Pink )
4,385,068 followers
11 - Jessica Simpson ( JessicaSimpson)
3,904,534 followers
12 - Alicia Keys ( aliciakeys)
3,911,042 followers
13 - Nicki Minaj ( NICKIMINAJ)
3,981,420 followers
14 - Llyrosecooper ( MrsLRCooper)
2,993,830 followers
15 - Ivete Sangalo ( ivetesangalo)
2,857,075 followers
16 - Mandy Moore ( TheMandyMoore)
2,330,497 followers
17 - Nelly Furtado ( NellyFurtado)
2,186,445 followers

Selena Äbout 13 Reasons Why!

28. června 2011 v 16:06 Selena Gomez


Selena řekla něco málo o hraní v 13 Reasons Why.Selena o tom zatím moc nemluví..
"Je to volba Disneyho, ale je to velmi inspirující. Né všechno má štastný konec,někdy to může změnit život."